11 апреля, 2020

Засоби для позиціонування дитини

Валик ортопедичний “Кісточка”

Довжина 36 см, висота 16 см.

Ціна 90 грн

 

Валік ортопедичний “Кісточка” застосовується для розслаблення м’язів шийного відділа хребта в положенні лежачі. Допомагає утримувати голову в правильному положенні. Наповнювач – пінополистирольні кульки чи холофайбер.

 Валик ортопедичний

    Розмір №1: довжина 30 см, діаметр 10 см.

Ціна 180 грн

Розмір №2: довжина 40 см, діаметр 18 см.

Ціна 210 грн

Зйомний чохол з велюра (на замовлення може бути виконаний з іншої тканини). Подушка в формі валика може використовуватись в реабілітації для позиціонування дитини чи дорослого пацієнта з руховими порушеннями, при масажі різних частин тіла,  як підтримуючий елемент при виконанні вправ фізичної терапії. Конструкція має антипролежневий эфект. Наповнювач – пінополистирольні кульки.

Подушка укладка для дитини з руховими порушеннями

Розмір №1: довжина 175 см,

 діаметр 18 см.

Ціна 450 грн

Розмір №2: довжина 200 см,

діаметр 23 см.

Ціна 600 грн

Розмір №3: довжина 250 см,

діаметр 25 см.

Ціна 750 грн

Подушка – укладка призначена для позиціонування тіла дитини з порушеннями рухових функцій. Укладка допомогає підтримати тіло дитини в правильному та зручному положенні, запобігти підвищенню м’язевого тонусу, що виникає через неправильне положення тіла та запобігти розвитку вторинних ускладненнь, таких як деформації хребта та суглобів. Правильне положення тіла дитини покращує можливості виконання самостійних рухів та сприяє встановленню зорового контакту та взаємодії з оточуючими.

Ортопедична подушка “Метелик” для малюків

Довжина 30 см, висота 24 см.
Вага: 90 г
Упаковка: сумочка
Ціна 80 грн

 

Ортопедична подушка “Метелик” для малюків виготовлена з бязі з наповнювачем – холофайбер. Може використовуватись починаючи з другого місяца життя малюка. Дитяча анатомічна подушка «Бабочка» допомагає правильно формуватися шийному відділу хребта та сприяє правильному формуванню форми черепа у дитини. Подушка-метелик зроблена у вигляді кільцевого валика з поглибленням посередині для правильного розташування голівки дитини. Таку подушку рекомендовано використовувати  при рахіті, щоб запобігти деформації косток черепа, при діагнозі кривошия, при  пологових травмах шийного відділа в період реабілітації та дітей з групи ризику, порушеннях рухового розвитку, при неврологічній патології.